Долучайтеся до курсу “The Environment and Human Rights” (Навколишнє середовище та права людини)

Навчальна онлайн-платформа Ради Європи HELP (Human Rights Education for Legal Professionals (HELP) Programme) пропонує онлайн курс The Environment and Human Rights (Навколишнє середовище та права людини).

У цьому курсі розглядаються правові рамки та практичні підходи, які допоможуть у розумінні зв’язків між правами людини та навколишнім середовищем, зокрема курсі аналізуються правові механізми, та більшість міжнародних документів, що стосуються боротьби з забрудненням (води, повітря, ґрунту, шумовим), вирубкою лісів; втратами (зменшенням) біорізноманіття, індустріальною діяльністю, що створює небезпеку, змінами клімату та деградацією екосистем тощо.

Курс складається з 4 модулів (орієнтовна тривалість 6 годин):

  • – Модуль 1. Правові режими охорони навколишнього середовища.
  • – Модуль 2. Правозахисний підхід до захисту навколишнього середовища.
  • – Модуль 3: Зелені права людини в регіональних системах прав людини.
  • – Модуль 4: Деградація навколишнього середовища та корпоративна відповідальність.

Розглянуті теми досліджуються в практичній формі з використанням презентацій, інтерактивних екранів, тестів знань і рефлексивних вправ. По закінченню курсу можна отримати сертифікат про проходження курсу.

Вартість курсу: безкоштовно.

Курс доступний англійською мовою.

Доступ до курсу можна отримати, зареєструвавшись на платформі електронного навчання HELP за адресою http://help.elearning.ext.coe.int/ 

Після реєстрації можна перейти за посиланням http://help.elearning.ext.coe.int/course/view.php?id=4237 для отримання прямого доступу до онлайн курсу. 

Як зазначає, т.в.о. директора департаменту Оксана Війтик: «Цей курс надає можливість поглибити свої знання про взаємозв’язок між правами людини та навколишнім середовищем, ознайомитись з міжнародним підходом до охорони навколишнього середовища . Вивчення правових аспектів охорони природи та розуміння механізмів боротьби з екологічними проблемами допоможуть не лише в професійній діяльності, але й у формуванні більш відповідального ставлення до природи. Не пропустіть шанс отримати безкоштовні знання від експертів Ради Європи!».

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь