Визначено переможців конкурсу «Природа не має кордонів»

Визначено переможців конкурсу «Природа не має кордонів»
Переможців конкурсу дитячого малюнку «Природа не має кордонів», який присвячений Дню Європи визначено. На адресу департаменту надійшло 86 робіт авторів з різних куточків України, зокрема з Львівщини, Рівненщини та Закарпаття, що неодноразово підтверджує, що кордони існують лише на мапі.

Молоді художники у темі природи без кордонів охопили та поєднали тваринний та рослинний світи, вплив людини на навколишнє середовище та всіх людей під гаслом, яке відображає і назва конкурсу «Природа не має кордонів».

Журі конкурсу після нелегких роздумів визначило переможців, ними стали: Кругай Віка (7 років, БО «Фундація Святого Антонія» м. Дрогобич), Педченко Юлія (10 років, Немирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Гурток «Веселі художники», Яворівський р-н) та Сабан Соломія (12 років, Спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. м.Рава-Руська Жовківського р-ну) та Шустова Каріна і Шустова Валерія (7 і 12 років, БО «Фундація Святого Антонія» м. Дрогобич).

Організатори конкурсу вдячні маленьким українцям, яким небайдужа природа, за участь у конкурсі. Бажаємо всім учасникам лету до нових вершин, перемог у наступних конкурсах та цікавих, насичених пригодами і неповторних літніх канікул.