Уроки доброти та гуманного ставлення до навколишнього природного середовища

Уроки доброти та гуманного ставлення до навколишнього природного середовища
Під гаслом «Доброта та гуманне ставлення до навколишнього природного середовища» працівники установ природно-заповідного фонду розпочали цикл занять про збереження та дбайливе ставлення до тварин.

Одне з головних завдань педагогіки - відповідальне ставлення до всього живого, а виховання гуманного ставлення до тварин є важливою складовою етичного, культурного та екологічного виховання молоді.

Що таке відповідальне ставлення до тварин? Як уникнути проблем у спілкуванні з тваринами? Відповідь на всі ці питання учні змогли отримати на «уроці доброти».

Так, працівники національного природного парку «Північне Поділля» провели екопізнавальне заняття для дітей початкових класів Золочівського ОЗЗСО № 2. Діти брали активну участь в обговоренні правил поведінки поводження з тваринами, малювали та слухали історії про представників тваринного світу.

Екоосвітянами регіонального ландшафтного парку «Равське Розточчя» проведено екскурсію «Рідкісні тварини Львівщини» для учнів 7 класів Рава-Руської спеціалізованої школи інтернат. Під час екскурсії школярі відвідали ТзОВ «Рава-Руська РМС» та Центр патріотичного виховання молоді та дізналися про рідкісних тварин поширених на території Парку.

«Тільки коли ми самі будемо прикладом культурної поведінки з іншими людьми, з предметами та довкіллям ми зможемо навчити оточуючиш охороняти і оберігати нашу спільну домівку – Землю» - завначають в адміністраціях установ природно-заповідного фонду.