У Києві проходить Міжнародна виставка Waste Water Management 2019

9-10 квітня, у Виставковому центрі АККО Інтернешнл, що у м. Київ проходить Міжнародна виставка обладнання і технологій поводження з муніципальними та промисловими стічними водами WASTE WATER MANAGEMENT-2019.

Участь у заході бере директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник.

Сьогодні у перший день форуму відбулась панельна дискусія щодо реформи законодавства в сфері поводження зі стічними водами. Окрім цього, обговорили питання сучасного обладнання та технології очистки стічних вод.

Вже завтра, 10 квітня,будуть говорити прозалучення інвестицій у водну галузь та про басейнову раду, ключовий інструмент  реформи водного сектору - , а також про проектування та будівництво об'єктів водного сектору.

Зазначимо, що міжнародний виставка Waste Water Management 2019 присвячена змінам законодавства в галузі регулювання будівництва об'єктів водного господарства та сучасним технологіям проектування і будівництва.Учасники тематичних заходів виставки зможуть дізнатися про шляхи вирішення проблем та впровадження рішень у ланцюгу замовник - проектувальник - генеральний підрядник, а також про особливості реалізації проектів за участю міжнародних фінансових організацій.