Сьогодні на сесії ЛОР внесено зміни до Переліку природоохоронних заходів

Сьогодні на сесії ЛОР внесено зміни до Переліку природоохоронних заходів
На сесії Львівської обласної ради, 10.09.2019, прийнято рішення про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки, а саме, до Переліку природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2019 році, в частині перерозподілу коштів.

За результатами аналізу стану виконання природоохоронних заходів за вісім місяців виявлено ряд заходів, які з тих чи інших причин стали під загрозою невиконання. З метою ефективного використання коштів обласного фонду ОНПС вилучено кошти загальним обсягом 5632,0 тис. грн..

Частину вилучених коштів в сумі 3949,0 тис. грн розподілено на завершення руслорегулюючих та берегоукріплюючих робіт для збільшення пропускної здатності русла р. Вишниця на території Модрицької сільської ради Дрогобицького району з метою запобігання надзвичайної ситуації, створення ще однієї рекреаційної зони на території регіонального ландшафтного парку "Надсянський" тарозробку Регіонального плану управління з відходами у Львівській області до 2030 року.