Розпочато всеукраїнську акцію Посади дерево перемоги

Розпочато всеукраїнську акцію Посади дерево перемоги
Сьогодні, 29 вересня 2018 року, ми дали старт безстроковій екологічній акції "Посади дерево перемоги" #treeofvictorychellenge.
 Ініціатором акції виступив Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації. У рамках акції на території регіонального ландшафтного парку "Знесіння" та прилеглих територіях, зокрема вулиці Лисенка висаджено клени гостролисті, клени пурпурові та клени золотистооблямовані. 
     "Дякую співорганізаторам заходу - керівництву та працівникам РЛП "Знесіння", Личаківської районної адміністрації, а також ОКС "Галсільліс", ТзОВ "Будгарант Групп", Ігору Стефанюку та Степану Біласу. Передаємо естафету  Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА і чекаємо фотозвіт", - коментує директор Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА,  Руслан Гречаник. 
      "Метою #treeofvictorychellenge є не лише озеленити нашу країну, долучити кожного українця до порятунку природи, а й привернути увагу всіх і кожного до війни на Сході України"- зазначила керівник Регіонального ландшафтного парку "Знесіння" Уляна Тарас. 
Сподіваємося #treeofvictorychellenge підтримають й інші організації та установи, тому запрошуємо кожного долучитися до акції "Посади дерево перемоги"!