Про шкоду від спалювання розповідають школярям Бродівщини

27 березня екоосвітяни Національного природного парку «Північне Поділля» провели еколого-пізнавальний урок «Небезпека весняних підпалів сухотою» для учнів Пониковицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., що у Бродівському районі.

В межах проведення заходу, природоохоронці розповіли школярам, що спалювання сухостою та листя завдає великої шкоди навколишньому середовищу. Адже при згорянні сухих залишків виділяється величезна кількість шкідливих речовин.Окрім, безпосередньої загрози для здоров’я людини, спалювання сухої рослинності чи її залишків призводить до руйнування ґрунтового шару та до загибелі ґрунтоутворюючих мікроорганізмів.

Також, під час заняття екоосвітяни наголосили на важливості  дотримування вимог природоохоронного законодавства. Це дозволить запобігти пожежам, уникнути зайвих матеріальних витрат та загрозизнищенню усього живого.

На завершення заходу, працівники еколого-освітнього відділу НПП «Північне Поділля» закликали школярів не спалювати суху рослинність та допомагати поширювати інформацію про задану проблему своїх друзів, родичів. знайомих.