Флешмоб в підтримку птахів

Флешмоб в підтримку птахів
З метою допомоги птахам, коли їм самостійно складно знайти їжу, департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації розпочинає флешмоб #ягодуюптахів.

Умови флешмобу: потрібно опублікувати фото на тему підгодівлі тварин, оригінально його підписати та опублікувати  його у соціальній мережі Facebook з хештегом #ягодуюптахів та позначити в дописі Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації. Також фото на тему «Я годую птахів» можна надсилати на нашу сторінку в фейсбук: https://www.facebook.com/ekologialoda/ або на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У зимовий період, коли за вікном мороз і сніжить – потрібно пам’ятати про тварин. Найбільше нашої допомоги потребують птахи. Допомогти пернатим зовсім не складно, кожен з нас може долучитися. Необхідно зробити годівницю і повісити її за балконом, на дереві чи у будь-якому зручному місці. У годівничку можна покласти пшоно, просо, овес, пшеницю, не солене сало, сухофрукти, сушені ягоди горобини, кукурудзяні зерна, терті яблука тощо. Для птахів-кочівників (снігур, дрізд, щиголь, вівсянка), які не звикли до годівниць та  перелітають в пошуках свого основного корму рекомендуємо ще з осені не збирати плоди з дерев повністю, а залишати  декілька на гілках.

Найкреативніші учасники отримають заохочувальні подарунки.

Подбаймо про птахів разом!