Дністровське басейнове управління водних ресурсів інформує про початок формування складу басейнової ради

За формування складу басейнових рад та їх функціонування визначено відповідальними такі підрозділи Держводагентства: - управління водних ресурсів – за координацію діяльності басейнових рад; - відділ зв’язків з громадськістю та документообігу – за висвітлення на офіційному веб-сайті Держводагентства у розділі «Басейнові ради» інформації щодо утворення та роботи басейнових рад.

Відповідальними за підготовку зборів представників заінтересованих сторін, формування складу басейнових рад, організацію та проведення їх засідань – басейнові управління водних ресурсів(далі – БУВР) в межах зони їх діяльності.

Відповідно до Типового положення про басейнові ради запропоновано наступний алгоритм формування складу та функціонування басейнових рад:

  1. Визначення відповідального органу та осіб у межах району річкового басейну. В межах району річкового басейну відповідальним органом визначено басейнове управління водних ресурсів.
  2. Оголошення про реєстрацію кандидатур у члени басейнової ради.
  3. Надання кандидатур здійснюється шляхом подання форм заяв разом із супровідним листом від організації, яку кандидат представляє, згідно із запропонованим зразком.

Детальніше щодо формування басейнових рад можна ознайомитись за посиланням - http://vodaif.gov.ua/informuyemo-pro-pochatok-formuvannya-skladu-baseynovih-rad-u-mezhah-rayoniv-richkovih-baseyniv/