Всеукраїнський фотоконкурс „Зміна клімату: подбай про свою планету”

Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області повідомляє, що Мінприроди України спільно з представництвом ООН в Україні та за підтримки компанії Olympus оголошують Всеукраїнський фотоконкурс „Зміна клімату: подбай про свою планету”.

 

Глобальна зміна клімату – одна з найгостріших сучасних проблем людства. Очікується, що в результаті зміни клімату рівень світового океану підніметься й океанічні течії можуть істотно змінитися. Як наслідок – проблеми водопостачання та деградація сільськогосподарських земель.

 

Мета фотоконкурсу – привернути увагу до розвязання проблеми зміни клімату та заохочення відповідального ставлення людей до навколишнього середовища.

 

Вимоги до робіт:

Географія фоторобіт необмежена.

Кольорові і чорно – білі фотографічні відбитки формату не менше 30х40 см. Копії робіт на CD у форматі TIFF або JPEG, 300 dpi, без стиснення. Надсилати за адресою: м.Київ, 01021, вул. Кловський узвіз, 1, Представництво ООН в Україні ( з позначкою „Фотоконкурс”) із зазначенням назви роботи, місця та року зйомки, імені автора.

Або надсилати на електорнну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням назви роботи, місця та року зйомки, імені автора. Якість конкурсних знімків повинна дозволяти надрукувати фотографію форматом щонайменше А3 для експонування на виставці.

 

Крайній термін подання фотографій до конкурсу – 20 травня 2008 року. Церемонія нагородження переможців відбудеться в рамках відкриття виставки у Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища 5 червня 2008 року.

 

Призи переможцям забезпечує копанія Olympus:

Перше місце – фотокамера E-510 DZK

Друге місце – фотокамера E-410 Kit

Третє місце – фотокамера SP-570 UZ

Приз за результатами голосування відвідувачів сайту – фотокамера µ850

 

Детальна інформація: www.un.org.ua, www.olimpus.com.ua