Оцінка впливу на довкілля

Повідомлення про планову діяльність
20 червня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «Горизонти», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо спорудження розвідувальної свердловини 11- Гірська з метою виявлення покладів газу. Будівництво свердловини передбачено в Львівській області, Дрогобицькому районі, в адміністративних межах Ріпчицької сільської ради.

Повідомлення про планову діяльність
20 червня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «Магік», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо продовження видобування підземних вод (технічні підземні води – корисна копалина загальнодержавного значення, відповідно до постанови КМУ від 12.12.1994 № 827) для забезпечення виробничих потреб в с. Милятичі та приколінного складу готової продукції в с. Давидів Пустомитівського району Львівської області.

Повідомлення про планову діяльність
20 червня 2019

Повідомлення про планову діяльність комунального підприємства «Пустомитиводоканал», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо продовження видобування підземних вод для забезпечення водопостачання населення м. Пустомити, прилеглих сіл та підприємств.

Повідомлення про планову діяльність
20 червня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «Д-мікс», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо реконструкції з добудовою головного виробничого корпусу для збільшення потужностей з виробництва кормів та кормових добавок для сільськогосподарських тварин за адресою Львівська обл., Золочівський р-н, с. Хильчиці, вул. Заводська, 14.

Повідомлення про планову діяльність
12 червня 2019

Повідомлення про планову діяльність виконавчого комітету Моршинської міської ради, яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо оголошення природної території міста Моршина з природними територіями Моршинського родовища мінеральних лікувальних розсолів та Нинівського родовища мінеральних лікувальних вод (розсолів) Львівської області курортом державного значення.

Повідомлення про планову діяльність
12 червня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «ЄДИНА НАФТОГАЗОВА КОМПАНІЯ», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо геологічного вивчення нафтогазових надр, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ). Дрогобицька площа – розташована в Мостиському, Самбірському та Дрогобицькому районі Львівської області.

Повідомлення про планову діяльність
29 травня 2019

Повідомлення про планову діяльність Верхньогусненської сільської ради, яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо захисту від шкідливої дії вод річки Гуснянка (берегоукріплення) в межах села Верхнє Гусне Турківського району Львівської області (капітальний ремонт).

Повідомлення про планову діяльність
29 травня 2019

Повідомлення про планову діяльність Самбірського комунального підприємства «Об'єднане», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо реконструкції існуючого полігону твердих побутових відходів та розширення площі, шляхом освоєння додатково відведеної території для влаштування сміттєсортувальної лінії в м. Самборі Львівської області.

Повідомлення про планову діяльність
29 травня 2019

Повідомлення про планову діяльність підприємства з іноземними інвестиціями товариства з обмеженою відповідальністю «Аква-Еко», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо видобування мінеральних природних столових вод для промислового розливу на Яружно-Помірецькому-1 родовищі (свердловини №№0112/50, 0605/66). Яружно-Помірецьке-1 родовище розташоване в 0,6 км на південний схід від межі забудови м. Трускавець Львівської області, в лісовій зоні Трускавецького лісництва, на околиці урочища Помірки.

Повідомлення про планову діяльність
29 травня 2019

Повідомлення про планову діяльність спільного підприємства «Бориславська нафтова компанія» в формі ТзОВ, яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо видобутку нафти і газу шляхом експлуатації фонтанних свердловин, розташованих на Стинавському родовищі. Місце розташування планової діяльності: Львівська область, Стрийський район, в адміністративних межах Розгірченської сільської ради.