Оцінка впливу на довкілля

Повідомлення про планову діяльність
18 липня 2019

Повідомлення про планову діяльність ТзОВ «Лемберг-Беттері» яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо ремонту та складання акумуляторних батарей типу 6СТ-45÷90 потужністю 3000шт./місяць або 36,0тис.шт/рік на вільних виробничих площах. Склад виробництва – виробничий цех №1 ремонту та складання акумуляторних батарей з комплектуючих деталей та виробничий цех №2 розбирання та зберігання акумуляторних батарей. Місце провадження планованої діяльності – прикар’єрний майданчик недіючого підприємства ДГХП «Сірка» за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, с. Новий Яр.

Повідомлення про планову діяльність
11 липня 2019

Повідомлення про планову діяльність дочірнього підприємства з 100% іноземним капіталом «ЮСЕНКО Україна» корпорації «ЮСЕНКО Інтернешнл Інк.» яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо утилізації супутнього нафтового газу Блажівського родовища. Проектом передбачається централізована система збору низьконапірного газу, яка включає: прокладання газопроводу від свердловини 1-Блажів до НЗП Блажівського родовища та від НЗП Блажівського родовища до факельної установки, будівництво вертикальної факельної установки ВФУ-5 для спалювання супутнього газу (І черга) та встановлення газогенераторної установки для утилізації газу та виробництва електроенергії для власних потреб НЗП (ІІ черга).

Повідомлення про планову діяльність
11 липня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «СТРИЙНАФТОГАЗ» яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо реконструкції установки підготовки газу «Добрівляни», Добрівлянського газоконденсатного родовища. Встановлення адсорбційної установки осушки газу та компресорного газоперекачувального агрегату.

Повідомлення про планову діяльність
11 липня 2019

Повідомлення про планову діяльність Новояворівської міської ради яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо будівництва полігону твердих побутових відходів для м. Новояворівськ, на землях Залузької сільської ради, Яворівського району Львівської області. 

Повідомлення про планову діяльність
11 липня 2019

Повідомлення про планову діяльність ПП «ЛЬВІВБУДІНВЕСТ» яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо будівництва кварталу багатоквартирної житлової забудови з об’єктами громадського призначення, підземними та наземними паркінгами та об’єктами інженерної інфраструктури на вул. Промислова 50/52, Шевченківського району м. Львова.

Повідомлення про планову діяльність
01 липня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «ЯВОРІВ ЕНЕРГО 2», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо будівництва вітроелектростанції потужністю 50МВт та ліній електропередач 110 кВ на території Яворівського району Львівської області.

Повідомлення про планову діяльність
20 червня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «Горизонти», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо спорудження розвідувальної свердловини 12- Гірська з метою виявлення покладів газу. Будівництво свердловини передбачено в Львівській області, Дрогобицькому районі, в адміністративних межах Ріпчицької сільської ради.

Повідомлення про планову діяльність
20 червня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «Горизонти», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо спорудження розвідувальної свердловини 11- Гірська з метою виявлення покладів газу. Будівництво свердловини передбачено в Львівській області, Дрогобицькому районі, в адміністративних межах Ріпчицької сільської ради.

Повідомлення про планову діяльність
20 червня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «Магік», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо продовження видобування підземних вод (технічні підземні води – корисна копалина загальнодержавного значення, відповідно до постанови КМУ від 12.12.1994 № 827) для забезпечення виробничих потреб в с. Милятичі та приколінного складу готової продукції в с. Давидів Пустомитівського району Львівської області.

Повідомлення про планову діяльність
20 червня 2019

Повідомлення про планову діяльність комунального підприємства «Пустомитиводоканал», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо продовження видобування підземних вод для забезпечення водопостачання населення м. Пустомити, прилеглих сіл та підприємств.