Оцінка впливу на довкілля

Повідомлення про планову діяльність
09 вересня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «Буськпромбуд», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо видобутку корисної копалини Волуйківського родовища будівельних пісків в адміністративних межах Олеської селищної ради Буського району Львівської області на малопродуктивних землях запасу. Корисною копалиною є кварцові піски опільської світи неогенової системи від світло-сірого майже білого до жовтувато-сірого кольору з різними відтінками. Площа родовища - 9,4 га.

Повідомлення про планову діяльність
09 вересня 2019

Повідомлення про планову діяльність малого приватного підприємства «Естет», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо видобування вапняків для виробництва будівельного каменю на Демнянському родовищі, розташованому на території Тростянецької об’єднаної територіальної громади Миколаївського району Львівської області на південній околиці с. Демня, розкритому кар’єром, що розробляється.

Повідомлення про планову діяльність
09 вересня 2019

Повідомлення про планову діяльність приватного підприємства «Тайфун-Плюс», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо будівництва деревообробної фабрики по вул. Буській, 3 у м. Буськ Буського р-ну, Львівської області. Для виготовлення паркету. Основний матеріал дуб та хвойні породи. Орієнтовний обсяг виробництва 1 750 000м кв./рік – 2 250 000 м кв. рік.

Повідомлення про планову діяльність
09 вересня 2019

Повідомлення про планову діяльність дочірнього підприємства «МОЛТЕКС НАФТА І ГАЗ» Компанії «МОЛТЕКС БІЗНЕС», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо спорудження розвідувальної свердловини 12-Городокська з метою виявлення покладів газу. Будівництво свердловини передбачено в Львівській області, Городоцькому районі, в адміністративних межах території Великолюблінської ОТГ, 900м на південний схід від села Залужани.

Повідомлення про планову діяльність
09 вересня 2019

Повідомлення про планову діяльність Мельницької сільської ради, яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо капітального ремонту берегоукріплення правого берега р. Свіча біля сіл Мельничі і Лютинка Жидачівського району Львівської області та подальшу його експлуатацію як об’єкту захисту від шкідливої дії вод з виконанням лише моніторингу його стану.

Повідомлення про планову діяльність
15 серпня 2019

Повідомлення про планову діяльність ТОВ «Українська незалежна геологічна компанія», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо відновлення свердловини №11 Майничі Південнозалужанської площі з метою видобування газу

Повідомлення про планову діяльність
15 серпня 2019

Повідомлення про планову діяльність ТОВ «Велл Ко», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо проекту угоди про розподіл продукції (розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Угнівська). Спорудження пошуково-розвідувальних свердловин, УПГ та ПЗПН.

Повідомлення про планову діяльність
15 серпня 2019

Повідомлення про планову діяльність ТОВ «Молочна компанія Галичина», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо видобування, в тому числі дослідно-промислова розробка, питних підземних вод Радехів-Галичанського родовища.

Повідомлення про планову діяльність
25 липня 2019

Повідомлення про планову діяльність Львівського комунального підприємства «Зелений Львів», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо будівництва підвісної оглядової канатної дороги для використання рекреаційних можливостей парку «Високий Замок». Підвісна оглядова канатна дорога виконуватиме атракціону оглядову функцію, а також забезпечить можливість відкритого доступу всіх груп відвідувачів (у тому числі маломобільних груп населення) до території об’єкта світової спадщини та оглядових майданчиків парку «Високий Замок», з яких розкриваються кругові панорами історичного центру м. Львова. Проектована ділянка канатної дороги складається з двох основних ліній зі станціями та опорами, з’єднаних проміжною станцією, що забезпечує поворот напрямку руху. До складу проектованої канатної дороги входять: станція першого підйому розташована на території парку «На Валах»; станція другого підйому – знаходиться на середній терасі парку «Високий Замок»; третя станція висадки – на верхній терасі парку «Високий Замок»; панорамний ліфт на верхній оглядовий майданчик парку «Високий Замок». Панорамний ліфт для людей з обмеженими можливостями для виїзду на рівень останньої, найвищої оглядової тераси на штучному насипі копця запроектований з північної сторони так званого «копця Люблінської унії».

Повідомлення про планову діяльність
25 липня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський завод будівельної кераміки», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо видобування глини (сировина цегельна-черепична) на Дубрівському родовищі в межах затверджених ДКЗ України запасів. Видобування глини (експлуатація родовища) буде здійснюватися відкритим способом (кар’єром), форми якого на площі представлені розмірами – в довжину 167-170 метрів, ширину 165-180 метрів.