Оцінка впливу на довкілля

Повідомлення про планову діяльність
23 вересня 2019

Повідомлення про планову діяльність ТзОВ «Горизонти», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо спорудження розвідувальної свердловини 13-Гірська з метою виявлення покладів газу. Будівництво свердловини передбачено в Львівській області, Дрогобицькому районі, в адміністративних межах Літинської сільської ради.

Повідомлення про планову діяльність
23 вересня 2019

Повідомлення про планову діяльність публічного акціонерного товариства «Укрнафта», Нафтогазовидобувного управління «Бориславнафтогаз», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо спорудження похило-спрямованих свердловин з метою розвідки бистрицьких покладів вуглеводнів горизонту P2bs Верхньомасловецького родовища: №103 проектною глибиною – 1705 м (по стовбуру), № 104 проектною глибиною – 1610 м (по стовбуру); спосіб буріння – роторний, з використанням бурового верстату з дизельним приводом Уралмаш-3Д (номінальна потужність лебідки 1200 кВт); передбачається кріплення ствола свердловин обсадними колонами (всі обсадні колони цементуються з підняттям тампонажного розчину до устя свердловини). Безамбарний спосіб збору відходів буріння, зберігання та знешкодження їх у спеціальних ємностях з подальшим вивезенням для захоронення у спеціально призначені місця. Водопостачання бурового майданчика за рахунок використання привозної води.

Повідомлення про планову діяльність
23 вересня 2019

Повідомлення про планову діяльність ТзОВ «Нафтуся», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо видобування підземних мінеральних лікувально-столових вод з метою промислового розливу на підставі ліцензій: №3430 від 20 вересня 2004 року та №4672 від 28 грудня 2007 року. Ділянки родовища мінеральних вод знаходяться північніше м. Сколе і охоплюють територію між селищем Верхнє Синьовидне та селами Дубина, Корчин, Крушельниця. Ямельниця та Орів.

Повідомлення про планову діяльність
16 вересня 2019

Повідомлення про планову діяльність Львівського комунального автотранспортного підприємства № 1, яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо будівництва модульної автозаправної станції на території автотранспортного підприємства на вул. В. Вернадського (біля будівлі №193 на вул. Стрийській) у м. Львові

Повідомлення про планову діяльність
16 вересня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «Девелопленд Груп», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо будівництва громадського центру зі знесенням існуючих споруд, будівництво тимчасового дворівневого паркінгу (до часу будівництва хордової магістралі) та винесенням існуючої ТП-545 на ділянку сервітутного користування (4610136800:01:008:0014) на вул. І. Чмоли, 1 в м. Львові.

Повідомлення про планову діяльність
16 вересня 2019

Повідомлення про планову діяльність Сокільницької сільської ради, яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо покращення екологічного стану та умов експлуатації існуючого водоймища по вулиці Садовій в с. Сокільники Пустомитівського району Львівської області (капітальний ремонт). Мета проекту – Реконструкція існуючого водоймища, берегового укріплення та благоустрою території.

Повідомлення про планову діяльність
16 вересня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «ПРЕМІУМ ТРАНС СЕРВІС», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо будівництва автозаправного комплексу (АЗК) з пунктом сервісного обслуговування водіїв та пасажирів, автомобільним газозаправним пунктом (АГЗП), будівлею СТО для великогабаритного транспорту та об’єктами готельного комплексу на території Дулібської сільської ради, Стрийського району, Львівської області.

Повідомлення про планову діяльність
09 вересня 2019

Повідомлення про планову діяльність Звенигородської сільської ради, яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо покращення технічного стану (очистка) та благоустрій притоки р. Білка в с. Звенигород Пустомитівського району Львівської області (капітальний ремонт). Мета проекту – покращення гідрологічного режиму та санітарного стану притоки р. Білка.

Повідомлення про планову діяльність
09 вересня 2019

Повідомлення про планову діяльність Судовишнянської Міської ради, яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо каналізування м. Судова Вишня Мостиського району Львівської області. Будівництво каналізаційних систем та очисних споруд продуктивністю 500 м3 /добу.

Повідомлення про планову діяльність
09 вересня 2019

Повідомлення про планову діяльність ТДВ «Буська ПМК-183», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо реконструкції виробничих приміщень під цех по виробництву активованого вугілля у м. Буськ. Встановлена потужність 1440 т/рік готового продукту. Загальна кількість установок по виробництву активованого вугілля – 1 шт.