Оцінка впливу на довкілля

Повідомлення про планову діяльність
11 квітня 2019

Повідомлення про планову діяльність приватного акціонерного товариства «Моршинський завод мінеральних вод «ОСКАР», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо будівництва складу готової продукції в межах населеного пункту с. Довге, на території Станківської сільської ради, Стрийського району, Львівської області.

Повідомлення про планову діяльність
11 квітня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «ПАРІ», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо спорудження розвідувальної свердловини №1 Чуквинської площі з метою оцінки та експлуатації покладів вуглеводнів та газів низькопроникних колекторів на Чуквинській площі в адміністративних межах Блажівської сільської ради Самбірського району Львівської області.

Повідомлення про планову діяльність
11 квітня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «ПАРІ», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо спорудження оціночно-експлуатаційної свердловини №36 Семигинівського родовища з метою оцінки та експлуатації покладів вуглеводнів та газів низькопроникних колекторів на Семигинівському родовищі в адміністративних межах Любинцівської сільської ради, Стрийського району, Львівської області.

Повідомлення про планову діяльність
11 квітня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «ПАРІ», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо спорудження експлуатаційної свердловини № 36 та розвідувальних №№41, 42, 43, 44 Нікловицького родовища з метою оцінки та експлуатації покладів вуглеводнів та газів низькопроникних колекторів на Нікловицькому родовищі. Підключення свердловин на відстань до 5000 м до установки підготовки вуглеводневої сировини. Місце провадження планової діяльності в адміністративних межах Судововишнянської міської ради ОТГ на землях Дмитровицького старостинського округу та Дидятинської сільської ради Мостиського району, а також Никловицької сільської ради Самбірського району Львівської області.

Повідомлення про планову діяльність
11 квітня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «ПАРІ», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо спорудження розвідувальної свердловини №4 Перемишлянської площі з метою оцінки та експлуатації покладів вуглеводнів та газів низькопроникних колекторів на Перемишлянській площі, в адміністративних межах Вовківської та Осталовицької сільських рад Перемишлянського району Львівської області.

Повідомлення про планову діяльність
11 квітня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «ПАРІ», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо спорудження розвідувальної свердловини №2 Чуквинської площі з метою оцінки та експлуатації покладів вуглеводнів та газів низькопроникних колекторів на Чуквинській площі, в адміністративних межах Блажівської сільської ради Самбірського району Львівської області.

Повідомлення про планову діяльність
11 квітня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «Агроль», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо будівництва цеху забою птиці з допоміжними спорудами по вул. Зеленій 48, в с.Підгайчики, Золочівського району, Львівської області.

Повідомлення про планову діяльність
11 квітня 2019

Повідомлення про планову діяльність ПрАТ «Львівський міський молочний завод», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо будівництва кварталу багатоквартирної житлової забудови з об’єктами громадського призначення, дошкільним навчальним закладом з початковою школою, підземними та наземними паркінгами та об’єктами інженерної інфраструктури на вул. Рудненській 8, Залізничний район, м. Львів.

Повідомлення про планову діяльність
03 квітня 2019

Повідомлення про планову діяльність ТзОВ «Леоні Ваерінг Системс УА ГмбХ», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо будівництва міні АЗС на території заводу ТзОВ «Леоні Ваерінг Системс УА ГмбХ» на вул. Леоні 1 в с. Нежухів Стрийського району, Львівської області.

Повідомлення про планову діяльність
03 квітня 2019

Повідомлення про планову діяльність публічного акціонерного товариства «Концерн Галнафтогаз», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо реконструкції існуючого АЗК з АГЗП по вул. М.Вербицького 68 в смт. Краковець, Яворівського району, Львівської області.