Оцінка впливу на довкілля

повідомлення про планову діяльність
11 січня 2020

Повідомлення про планову діяльність Чукв’янської сільської ради Самбірського району Львівської області, яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо капітального ремонту дамби річки Крем’янки в селі Бережниця Самбірського району Львівської області.

повідомлення про планову діяльність
11 січня 2020

Повідомлення про планову діяльність акціонерного товариства «Укртрансгаз», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо продовження підземного зберігання природного газу із щорічним циклом закачування та відбирання на Угерському промисловому майданчику «Угерського підземного сховища газу» Стрийського виробничого управління підземного зберігання газу філії «Оператор газосховищ України» Акціонерного товариства «Укртрансгаз», що знаходиться за адресою: 82424, Львівська обл., Стрийський р-н, с. Угерсько, вул. Жидачівська, 43 (територіально розміщується за межами населеного пункту).

повідомлення про планову діяльність
11 січня 2020

Повідомлення про планову діяльність акціонерного товариства «Укртрансгаз», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо закачування, відбору та підземного зберігання природного газу Опарським виробничим управлінням підземного зберігання газу філії «Оператор газосховищ України» Акціонерного товариства «Укртрансгаз», що знаходиться за адресою: 82164, Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Опарі (територіально розміщується за межами населеного пункту.

повідомлення про планову діяльність
02 січня 2020

Повідомлення про планову діяльність ТзОВ «Карпатська ВЕС», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо будівництва вітрової електростанції «Карпатська ВЕС» проектною потужністю 36 МВт на території Боринської селищної, Завадівської та Ільнииької сільських рад Турківського району Львівської області. Площа ВЕС 18,00 га. Термін експлуатації 25р.

повідомлення про планову діяльність
02 січня 2020

Повідомлення про планову діяльність ТзОВ «Сколівська ВЕС», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо будівництва вітрової електростанції «Сколівська ВЕС» проектною потужністю 40 МВт за межами населених пунктів с. Орів та с. Ямельниця на території Орівської та Ямельницької сільських рад Сколівського району Львівської області. Площа ВЕС 18,0 га. Термін експлуатації 25р.

повідомлення про планову діяльність
02 січня 2020

Повідомлення про планову діяльність Колодрубівської сільської ради Миколаївського району Львівської області, яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо заходів щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану р. Козюшин, а також заходів для боротьби із шкідливою дією вод на території с. Колодруби Колодрубівської сільської ради Миколаївського району Львівської області.

Повідомлення про планову діяльність
19 грудня 2019

Повідомлення про планову діяльність ТзОВ «ЮСЕНКО НАДРА», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислову розробку родовищ вуглеводнів, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) в межах Монастирецької площі (за винятком Блажівського нафтового родовища).

Повідомлення про планову діяльність
19 грудня 2019

Повідомлення про планову діяльність департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради, яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо «Руслоочисних, руслорегулюючих та берегозакріплюючих робіт правого берега річки Тисмениця, в районі вулиці Дністровської, мікро району Млинки, в м. Дрогобичі (Капітальний ремонт)».

Повідомлення про планову діяльність
19 грудня 2019

Повідомлення про планову діяльність ПП «Житлобудінвест», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо «Будівництва багатофункціонального житлового кварталу на вул. Залізничній, 7 у м. Львові».