Оцінка впливу на довкілля

Повідомлення про планову діяльність
15 серпня 2019

Повідомлення про планову діяльність ТОВ «Українська незалежна геологічна компанія», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо відновлення свердловини №11 Майничі Південнозалужанської площі з метою видобування газу

Повідомлення про планову діяльність
15 серпня 2019

Повідомлення про планову діяльність ТОВ «Велл Ко», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо проекту угоди про розподіл продукції (розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Угнівська). Спорудження пошуково-розвідувальних свердловин, УПГ та ПЗПН.

Повідомлення про планову діяльність
15 серпня 2019

Повідомлення про планову діяльність ТОВ «Молочна компанія Галичина», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо видобування, в тому числі дослідно-промислова розробка, питних підземних вод Радехів-Галичанського родовища.

Повідомлення про планову діяльність
25 липня 2019

Повідомлення про планову діяльність Львівського комунального підприємства «Зелений Львів», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо будівництва підвісної оглядової канатної дороги для використання рекреаційних можливостей парку «Високий Замок». Підвісна оглядова канатна дорога виконуватиме атракціону оглядову функцію, а також забезпечить можливість відкритого доступу всіх груп відвідувачів (у тому числі маломобільних груп населення) до території об’єкта світової спадщини та оглядових майданчиків парку «Високий Замок», з яких розкриваються кругові панорами історичного центру м. Львова. Проектована ділянка канатної дороги складається з двох основних ліній зі станціями та опорами, з’єднаних проміжною станцією, що забезпечує поворот напрямку руху. До складу проектованої канатної дороги входять: станція першого підйому розташована на території парку «На Валах»; станція другого підйому – знаходиться на середній терасі парку «Високий Замок»; третя станція висадки – на верхній терасі парку «Високий Замок»; панорамний ліфт на верхній оглядовий майданчик парку «Високий Замок». Панорамний ліфт для людей з обмеженими можливостями для виїзду на рівень останньої, найвищої оглядової тераси на штучному насипі копця запроектований з північної сторони так званого «копця Люблінської унії».

Повідомлення про планову діяльність
25 липня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський завод будівельної кераміки», яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо видобування глини (сировина цегельна-черепична) на Дубрівському родовищі в межах затверджених ДКЗ України запасів. Видобування глини (експлуатація родовища) буде здійснюватися відкритим способом (кар’єром), форми якого на площі представлені розмірами – в довжину 167-170 метрів, ширину 165-180 метрів.

Повідомлення про планову діяльність
18 липня 2019

Повідомлення про планову діяльність ТзОВ «Лемберг-Беттері» яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо ремонту та складання акумуляторних батарей типу 6СТ-45÷90 потужністю 3000шт./місяць або 36,0тис.шт/рік на вільних виробничих площах. Склад виробництва – виробничий цех №1 ремонту та складання акумуляторних батарей з комплектуючих деталей та виробничий цех №2 розбирання та зберігання акумуляторних батарей. Місце провадження планованої діяльності – прикар’єрний майданчик недіючого підприємства ДГХП «Сірка» за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, с. Новий Яр.

Повідомлення про планову діяльність
11 липня 2019

Повідомлення про планову діяльність дочірнього підприємства з 100% іноземним капіталом «ЮСЕНКО Україна» корпорації «ЮСЕНКО Інтернешнл Інк.» яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо утилізації супутнього нафтового газу Блажівського родовища. Проектом передбачається централізована система збору низьконапірного газу, яка включає: прокладання газопроводу від свердловини 1-Блажів до НЗП Блажівського родовища та від НЗП Блажівського родовища до факельної установки, будівництво вертикальної факельної установки ВФУ-5 для спалювання супутнього газу (І черга) та встановлення газогенераторної установки для утилізації газу та виробництва електроенергії для власних потреб НЗП (ІІ черга).

Повідомлення про планову діяльність
11 липня 2019

Повідомлення про планову діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «СТРИЙНАФТОГАЗ» яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо реконструкції установки підготовки газу «Добрівляни», Добрівлянського газоконденсатного родовища. Встановлення адсорбційної установки осушки газу та компресорного газоперекачувального агрегату.

Повідомлення про планову діяльність
11 липня 2019

Повідомлення про планову діяльність Новояворівської міської ради яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо будівництва полігону твердих побутових відходів для м. Новояворівськ, на землях Залузької сільської ради, Яворівського району Львівської області. 

Повідомлення про планову діяльність
11 липня 2019

Повідомлення про планову діяльність ПП «ЛЬВІВБУДІНВЕСТ» яка підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля щодо будівництва кварталу багатоквартирної житлової забудови з об’єктами громадського призначення, підземними та наземними паркінгами та об’єктами інженерної інфраструктури на вул. Промислова 50/52, Шевченківського району м. Львова.