Департамент екології та природних ресурсів шукає кадри!

Департамент екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації шукає проектного менеджера на неповний робочий день по цивільно-правовій угоді на час реалізації проекту «Рове Лове Розточчя – разом попри кордони», що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020.

Посада: асистент координатора проекту.

Завдання асистента координатора:

- складає та впроваджує стратегію комунікації в рамках Проекту;

- координує комунікацію за Проектом в тісній співпраці з координатором Проекту;

- асистує (допомагає) координатору проекту в процесі реалізації Проекту та підготовці коротких описових звітів й проміжних/заключних звітів про хід виконання Проекту;

- бере участь у робочих зустрічах та інших заходах пов’язаних з Проектом;

- виконує інші умови, зазначені в Грантовому контракті  PLBU.01.02.00-06-0211/17-00 та Угоді про партнерство до нього.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: вища освіта бакалавра, молодшого бакалавра; бажаний досвід роботи в реалізації міжнародних проектів; вільне володіння державною мовою, бажане знання польської або англійської мови.

Для участі у конкурсі слід подати резюме із зазначенням бажаної винагороди (оклад в євро за місяць) на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або наручно за адресою: м.Львів, вул. Стрийська, 98,        каб. 311 до 15 черня 2019 року.